Author: j***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 從出生買到現在,非常喜歡,便宜好看,出貨又快👍
顏色: 棕色
Price: NT$308
Original Price: NT$324
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2211104340271012 |
Author: j***4
Date:
Review: 從出生買到現在,非常喜歡,便宜好看,出貨又快👍
顏色: 棕色
Author: f***g
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 棕色
Author: f***g
Date:
Review: 佩戴舒适: 實品如圖已經回購超多次😍
顏色: 棕色
Author: b***5
Date:
Review: 要說真的話…我覺得不是很真啦 但拍拍照還可以喔
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.